Mp2

Co jsem vyfotil?

Fotky zde: http://letecka­posta.cz/794795228

Nechtěl jsem použit blesk.
Na jedné fotografii jsem blesk schválné použil a stále to tam bylo.

Zdálo se mi, že vidím pohybující se stín postavy.
Nejprve jsem mél za to, že někdo chodí za plachtovým závésem. Stín ale přesahuje i přes závěs.
Navíc stín nezmizel ani na snímku s bleskem.

Ve firmě máme i kamery a světla s pohybovymi čidly. Hodněkrát se spouští samy od sebe.
Ale ne náhodně. Kdykoliv se to stane, tak na sebe záběry navazují vždy na vedlejší kamery. Jako kdyby zde někdo chodil. Třeba na jedné kameře se spustí 3× za 15minut , na druhé 2× za 10minut a poté se spustí třetí čidlo.

Někdy to netrvá tak dlouho a kamery zapnou stejnou rychlosti, jako kdyby tam šel človék normálním tempem..

V areálu za posledních 20let zemřelo 14 lidí a v mé kanceláři, se zastřelil bývalý majitel i s manželkou.
Nejsem na tyhle věci pověrčivý, v kanclu se cítím normalne. Poslední týden jsem tam byl až do rana.

Béžne bývám ve firmě i přes noc a jednou se začaly v dlouhé chodbě rozsvicet světla, jako kdyby proti mne někdo šel… Docela děsivá situace.
Jindy se třeba zaply jen svétla na konci haly, kde nikdo nebyl.

Nékteří tu jsou maximálně do 18 hodin.. V zimě do 16.. A potom prostě odmitaji v té praci být..
Já to mám naopak.. Sice by mě to mělo désit, ale spis to ignoruju, protože mi dela dobře, když to desi ostatní.

Odpovědi
Palpatine

Nevím na fotkách jsem nic extra neviděl,ale je pravda, že s podobnými věcmi mám taky své zkušenosti. Pamatuji si, že na starém baráku, kde jsme kdysi žili, jsem mnohokrát viděl v různých koutech místností podivné stíny, taky tam často padaly věci nebo byly slyšet podivné kroky z půdy. Zda šlo o nějakého ducha či o náhody a vysvětlitelné věci nevím a ani to už neřeším. Jen vím, že v domě zemřeli nejméně 3 lidé. Ale pokud tam zemřelo tolik lidé je dost možné, že jde o nějaké duchy zemřelých. Záleží na tom, čemu kdo věří.

nyjono

Máš moc bujnou fantazii a asi se příliš často díváš na horory.

mosoj

Jsou to roztřesené snímky focené rukou s dlouhým časem. Bu, bu, bu.
Exify jsi smazal, tak jakou chceš odpověď.