zjentek

Co si myslíte o postavě z fotografie? Jaký je váš názor na věc?

https://www.fa­cebook.com/Ghos­tedUKteam/pho­tos/a.19098078847­5997/736858590554878/?ty­pe=3

Já nemám dobré nástroje na editaci. Ale jak to vidím, tak na obrázku je buďto šedivák (žádný stříbrňák – určitě všichni známe šediváka), anebo starší paní. Což mě navádí na myšlenku, jestli posmrtný život existuje, tak jak v něm vlastně budeme „staří“? Klidně můžete reagovat i na toto, ale otázka je prioritou. (;

Nejlepší odpověď
annas

Nevidím na fotografii nic nadpozemského, ale nezdařilou fotografii. Třeba dotyčný neumí fotografovat stejně jako já, třeba měl málo světla atd

Možná někdo vyfotografoval ženu, která je náměsičná, nebo žena u postýlky. Chtěl ji o tom přesvědčit.

Další odpovědi
led

Bežná nočná scéna v rodine s malým dieťaťom. Nie je to duch ani ET aliendrone.
Je to matka, alebo babka, ktorá bola pozrieť spiace dieťa v postielke. (Za jej pravým stehnom vidíte hlavu dieťaťa.) V izbe nesvieti, aby dieťa nezobudila, preto ju kamera „elektronickej pestúnky“ pri nedostatočnom svetle zachytila nezreteľne v sivých odtieňoch ako ET mimozemšťana.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.