janek66

Co jíte na „štědrovečerní“ večeři kdo nejíte kapra?Poraďte co uvařit.

Nejlepší odpověď
Drap

Já si dávám kapra, ale pokud ho nejíš, tak nejlepší volba bude, udělat si něco co máš rád.

Další odpovědi
hanulka11

řízky/kuřecí, krůtí, vepřové/, někdy obalím i fille , můžeš udělat i lososa pokud ho jíš

jinak rodina krom mě kapra jí ,ale dají si rádi i řízek

myslím, že se nic nestane, když uděláš úplně něco jiného co máte doma rádi –kapr a salát to jsou jen tradice

pusinka50

Já znám lidi, kteří si dají třeba italské jídlo, pizzu, rizoto apod. My máme rybí polívku, vepřový řízek z krkovice a domácí bramborový salát. Fantazii se meze nekladou, jde „jen“ o tradici.

WeeBear

Jiné variace masa. Řízky (vepřové, či kuřecí, jak kdo rád), filety (popř. ‚medailonky‘), to jíme my.

Někdo jí rybí prsty, ale to bych si zrovna na Vánoce asi nedala. 🙂

ReHu

Kousek candáta, kousek vinné klobásy a malý vepř.řízeček.Jako přílohu máme bramb.salát, noky a zelí.
Kamarádka připravuje lososa :)

anonym

Sice to není otázka pro mne,ale znám lidi,kteří místo vánočních ryb jedí vepřové či kuřecí maso a to lze upravit na spoustu způsobů.Uvař si to,co máš rád a to,co je vhodné k vánoční atmosféře. Takový špenát,sice vynikající,není IN !