Avatar uživatele
anonym

Co jít studovat, když mě baví sport?

Baví mě sport. Půjdu na gymnázium, ale co studovat potom? A kde najít uplatnění? A ať mi to aspoň nějak vynáší a není to podprůměrná mzda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? atlas před 3032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BANAN93

můžeš se stát profesionálním sportovním agentem a lovcem talentů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
VeRe1983

FTVS UK, případně Vyšší odbornou školu Ministerstva obrany v Moravské Třebové, pak také Univerzitu obrany v Brně. EDIT…tyhle odpovědi typu „bože ty se ptáš zrovna na tohle“ mě fakt baví. To je český unikát, nebo tak nějak celkově mají potřebu druzí místo věcné diskuse namasírovat své uvadající ego a druhého shodit a ponížit?

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Baví tě sport – a žádný neděláš???
ROFL…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Jestli vás sport baví čistě jen teoreticky a není vyhlídka, že by se něco změnilo, tak asi sportovní moderátor, popř. redaktor sportovní rubriky… tam v podstatě teorie asi stačí (ne každý moderátor je sportovec :o)), i když ta praktická zkušenost je více jak k dobru…

Popř. management se sportovním zaměřením, ale trochu mi přijde, že se se sportem při takovém studiu budete muset blíže seznámit i prakticky (nedonutí-li vás již samotné gymnázium)…

(platové podmínky se do té doby mohou několikrát změnit)

  • každopádně- jestli sport neděláte a vycházíte akorát ZŠ, může se do nástupu na VŠ vaše praktická sportovní stránka tisíckrát zlepšit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

po prvé, neštudujte odbor, ktorý výlučne závisí na vašej fyzickej stránke
jedna choroba, jeden úraz= koniec aktívnej športovej kariéry a súčasne z telovýchovy/špor­tu vyletíte ešte pred bakalárom

študujte radšej niečo všeobecné, čo sa dá použiť aj na organizáciu športu (viete, koľko berú funkcionári a manažéri športovcov?)
takže: manažment, marketing, športová žurnalistika, niečo s diplomaciou­/medzinárodný­mi vzťahmi......budete mať v športe také uplatnenie, že až

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Krom UK má i Brno Fakultu sportovních studií. Ale jiné uplantnění než učitel tělocviku mě nenapadá ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dáma z ČR

Nevím co přesně by tě bavilo a jaký sport Tě baví.
Napadá mě třeba nějaký sportovní trenér např. plavecký, trenér florbalu, ve fitku......
Pokud se zajímáš celkově o sport a o zdravou stravu, tak třeba nějaký poradce se zdravou stravou a poradcem, ale to asi nemyslíš…
Jinak mě taky napadá učitel tělocviku
Pokud jsi silná osobnost a máš dobrou fyzičku tak bys ses také mohl uplatnit jako voják z povolání, hasič, policajt, záchranář, sekuriťák…těch povolání je celkem dost :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek