lilalola69

Co jíst před a po cvičení, abych nabrala svalovou hmotu?

Odpovědi
Alesh

svaly rostou z bílkovin neboli proteinů, čili je potřeba obecně mít vyšší, resp. správný přísun těchto živin. Potlačit tuky neboli lipidy a mít i správnou úroveň přijímaných cukrů neboli sacharidů.

slad08

Nic,
cvič a žer normálně, jak si zvyklá.
Do začátku musíš prsotě cvičit a cvičit.

da ny

Pravidelnýn cvičením svaly narostou i při běžných stravovacích zvyklostech (2g bílkovin na 1kg hmotnosti). Můžeš mít problém s kalhotama/džínama = stehna budou potřebovat větší velikost, ale v pase ti budou velké…
Pokud chceš být Rambo nebo kulturistka, poradí ti trenér nebo ve fitness centru.
Na internetu najdeš mnoho návodů a informací. 😉.