Dža-Dža

Naberou stehna na objemu, když budu cvičit výpady, dřepy a budu chodit často po schodech?

Chtěla bych stehna zhubnout, ne nabrat svalovou hmotu.

Nejlepší odpověď
gecco

Chceš-li štíhlejší stehna, spíše vytrvalostně běhej…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Běh a plavání. Dřepy na zhubnutí stehen určitě ne.

Alesh

Nebo jezdi na kole… ale pěkně frekvenčně, ne jako stará bába, co jezdí, jak když se šlape zelí. 🙂

anonym

Tady máš vše:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=cviky+steh­na

Šidlo

zo stehien neschudnete..­....určite nie, ak nemáte vysokú nadváhu/obezitu

v stehnách sú dôležité hormóny a látky, ktoré vás chránia od puberty až za menopauzu…budte za ne vdačná