Chci co nejdříve (maximálně do měsíce) zlepšit svoji fyzičku, což se týká nabrání svalové hnoty a úbytek tukové hmoty

Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím, že tvoje touha je někde v oblasti snů. Měsíc je sice krátká doba, ale s cvičením a novou životosprávou začni hned.

Další odpovědi
slad08

Pro začátečníka bych doporučil nejprve nějaké běhání a nebo si zajít do posilovny a nejdříve jezdit na rotopedu (zde vypotíte hodně tuku). Až tak po týdnu tohoto cvičení přejděte na nějaké svalové cvičení, např.: dřepy a sklapovačky. Poté to záleží jen na vás na jaké svalové partie se chcete zaměřit. Osobně bych doporučil začít posilovat paže (to je základ). Můžete zvedat jednoručky, ale nejprve si určete váhu, která vám vyhovuje (doporučuji 3–4kg opakovaně zvedat 30krát ve třech sériích).

Zdroj: moje

Petrejk

I tohoto tvého dotazu se týká již poslaná adresa http://ostatni­.bazos.cz/inze­rat/12552259/Fit­ness.php
je tam opravdu vše jsem nadmíru spokojen