QU33G

Nabrání hmotnosti

poradte pls nejaky pripravek, doplnek stravy na nabrani hmotnosti pri posilovani.

dik
Doplňuji:
nechci byt zrovna kulturista ale trochu pribrat a vypracovat to…;) ted mam asi 75 kg na 185 cm coz je myslim malo ;)
toto http://www.f-sport.cz/eshop/pr­int.php?id=355 by myslite trochu nepomohlo? :D

Nejlepší odpověď
Berušinka

Musíš jíst hodně bílkovin (maso, vhodná je i rýže při posilování). Jez pouze „jídlo“, né žádné preparáty – většinou je to reklamní tah…hlavně to masíčko (libový – né žádný bůček!) =)

Další odpovědi
chudst

Je samozrejme v poradku, ze chcete brat doplnky stravy. Spravne cviceni by bez nich dokonce ani nemelo byt, ulehcujete to telu neinvazivni formou. Jen je potreba si umet skutecne poradne vybrat z kvalitnich znacek, aby se pak nestalo to, ceho se mnozi obavaji: abyste si do tela nedaval nezdrave ci neprimo skodlive veci. Pokud si vyberete ty spravne, pak za doping rozhodne povazovany nejsou. Je to naprosto normalni, jako kdyz se detem dava treba rybi tuk. Akorat ze v televizi vidime porad negativni dopady a vetsina lidi si tudiz mysli, ze brat cokoli na podporu posilovani je spatne.

Neco jsem jiz napsal zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/doplnek-stravy-na-posilovani (a jeden z doplnku stravy tam napsal primo greycell – Giant Mega Mass od Weidera).

Zhruba pred mesicem jsem se o to detailneji zabyval, aby to byl kvalitni trenink, kde by to bylo skutecne videt (pozor – je to pouze objemovy, nikoli silovy!), vyslo by me to mesicne zhruba na 5.000,– Do toho jsem zatim jit nechtel, porad jeste musim shodit sve bricho, nez zacnu nabirat svaly a trenovat i silove treninky.

Co mi bylo doporuceno vam uvedu nize; presto rozhodne doporucuji: PRED TIM, NEZ SI NECO KOUPITE (ci bude-li tech doplnku vice), INFORMUJTE SE ROZHODNE U PROFESIONALNIHO TRENERA! (Pozor! Prodavaci nejsou vetsinou profesionalove.) Tohle neni informace jako z nejakeho pribaloveho letaku, ale skutecne durazne doporuceni.

=============­=================
A nyni jiz konkretne k vyrobkum:

  1. http://obchod­.ronnie.cz/s-279-bcaa-mega-forte.html

„Tento výrobek obsahuje větvené aminokyseliny, které zvyšují svalovou syntézu proteinů a mají specifický význam v ochraně bílkoviny svalu před rozpadem, např. při redukčních programech. Snižují potřebu svalů spalovat své vlastní proteiny, a tím se podílejí na anabolizaci organismu. Stimulují uvolňování nesteroidních anabolických hormonů, jako je růstový hormon, thyroidní hormon a inzulín.“

Převedeno do jazyka českého – neztrácíš během tréninku žádné svalové buňky.
Převedeno na naše peněženky:
1485,–Kč vyjde na 30 tréninkových dnů (při systému Bear Routine tzn. 2 měsíce)

Ba) http://obchod­.ronnie.cz/s-1757-nitrix-avpt.html
Bb) http://obchod­.ronnie.cz/s-2608-no-xplode-avpt-25-navic.html
Bc) http://obchod­.ronnie.cz/s-2623-cellmass-avpt-25-navic.html

Ve zkratce – trojkombinace zajišťující vynikající nárůst hmoty a síly. Nitrix roztahuje kapiláry, aby se do nich mohl dostat No-Xplode (síla) a CellMass (objem – kreatin ethyl ester malate).
Převedeno na naše peněženky:
3199,–Kč vyjde na 2–3 měsíce

  1. http://obchod­.ronnie.cz/s-880-syntha-6.html

Syntha-6 je ultra-premium proteinový suplement s prodlouženým uvolňováním složený z pěti různých druhů bílkovin, první a nejkvalitnější náhrady stravy. Obsahuje 52 % vysoce kvalitních výběrových proteinů pro udržení maximálního anabolického efektu.

Převedeno do jazyka českého – buduje svaly.
Převedeno na naše peněženky:
899,–Kč vyjde na 20–30 tréninkových dnů (1,5 – 2 měsíce)

------------------------------ –

  1. http://obchod­.ronnie.cz/s-91-giant-mega-mass-4000.html

Gainer s obsahem 20 % speciálně vyvážené směsi plnohodnotných proteinů (syrovátka, mléko a hydrolyzát kolagenu), 66 % unikátní kombinace sacharidů. Tento výrobek představuje svým revolučním složením novou dimenzi energetických produktů určených pro přibírání svalové hmoty. Navazuje na Mega Mass 2000.

  • podporuje nárůst svalové hmoty
  • chrání svalovou hmotu před devastací
  • urychluje regeneraci organizmu
  • zajišťuje hodnotný příjem kalorií – v jedné dávce 700 kcal
  • nezatěžuje zažívací systém

Přeloženo do jazyka českého – základ, bez kterého se neobejdeme.
Přeloženo na naše peněženky:
1599,–Kč vyjde na více než 30 tréninkových dní

------------------------------ –

  1. Doporucuji precist i nasledujici clanek: http://kulturis­tika.ronnie.cz/c-3904-bear-routine-aneb-maximalni-trenink-pro-maximalni-hypertrofii.html

terry

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-vas-porad-te-neco-opravdu-ucinneho-po-cem-se-pribere-na-vaze

Alesh

Ježíšmarjá, co to je za nápady, nějaké preparáty?
Jednoduše: hmotnost jde nahoru, pokud v delším časovém horizontu máš vyšší denní energetické příjmy než výdaje. Je to ovlivněno metabolismem, schopností těla trávit i dalšími faktory.
Tipuju, že seš mladej kluk něco mezi 15–18, pletu se? V tomto věku je tělo výkonné a dobře spaluje, člověk se hodně hýbe a hmotnost je dána hodně i genetikou. Co pomůže? Jíst, jíst a zase jenom jíst (ideálně každé 3 hodiny), klidně i tuky, ale primárně se orientovat na sacharidy a bílkoviny. A k tomu silové sporty, aby si to tělo vyžádalo ty živiny a transformovalo je do tělesné hmoty primárně svalů.

Drap

Než hledat vhodný přípravek, bych se zamyslel nad vhodností takovýchto preparátů a nad svojím zdravím

casey

Uz jsem to zde nekde psal. pri nabirani svalove hmoty je treba jist hodne bilkovin. idelane 2g na kg telesne vahy. 100g masa ma cca. 20–25g bilkovin.
100kg clovek by musel snist alespon 1,5kg masa aby splnil limit. Proto jsou na trhu ruzne proteinove doplnky vyzivy. Nnei to nic spatneho, jsou to jen bilkoviny v prasku. Uzivaji se po po cviceni a na noc, pripadne behem dne v zavislosti na tom, kolik bilkovin prijmes z normalni stravy.
Jednorazove se nedoporucuje jist vice nez 40g bilkovin (cca 200g masa), nebot telo nedokaze vetsi mnozstvi vyuzit a zbytek bez uzitku vylouci. Je tedy treba bilkoviny telu davkovat rovnomerne. Jist pravidelne kazde 2–3h. Jako svacinu je mozne vyuzit proteinovy napoj. A samozrejme cvicit idealne 3× tydne. Proteinove doplnky je treba jist i v netreninkove dny.
Jako dalsi dopnky je doporuceny amonokyseliny bcaa a jestli jste hubeny typ, ktery ma s pribiranim problem, tak nejaky gainer (napr. ten, ktery uvadite u sveho dotazu), ktery se uziva pouze po cviceni. Je to sacharidovy pripravek pro rychle dodani telu cukru po fyzickem vykonu.
Ostatni pripravky typu nitrix atd. se doporucuje uzivat az po nejake dobe cviceni min. rok a vic.

Osobne z uvedenych preparatu uzivam pouze bcaa a protein.
http://obchod­.ronnie.cz/pro­teiny

Deter

Na to je výborný dát si po obědě (vepřo knedlo zelo, vepřový řízeček..) pixlu Nutelly a pak řádně oslazenou kávičku s nějakým zákuskem. Funkčnost zaručena.

blesk26

Kromě nabírání hmotnosti a posilování nezapomeň taky pečovat trochu o klouby, tomu se taky dá pomoct vhodnou stravou.

Mám kamaráda, asi 21 mu je teď a během posledních cca dvou let hodně posiloval, stal se z něj kulturista, opravdu nabral ohromný množství svalů, dokonce vyhrává nějaké soutěže …

Jenže je mu 21 a klouby z toho posilování má úplně v pr**** – svaly ty čínky sice unesou, ale klouby ne, protože to tělo taky není v tomhle věku ještě úplně dozrálé. Takže to nepřehánět :)

Syd

Sice teď budu trochu (dost) kázat vodu a pít víno :-p , ale musím vám říct, že žádnýma potravinovýma doplňkama si svaly neuděláte a ani postavu nevyformujete (leda tak přiberete – ztloustnete, ale bez svalů), na to je třeba sportovat. Jinak myslim že 75 kg na 185 cm neni vůbec málo, ba naopak (podle BMI 22) je to váha ideální.

MrGandy

No než na vepřo, knedlo, zelo.., nutelu a oslazenoy kafe bych dal radši na nějaké ty prášky. Nejsou to steroidy a většina z nich je osvědčená a neškodi. Svaly se zvětší a nemusíte jíst mástné, sladké, dehytratující věci

Q

Všeobecně podle principů východních medicín stačí jíst více jangových potravin – jde o to, jaký je deficit a jestli tam není jiný zdravotní problém 🙂