zjentek

Co je vlastně bezmoc a jak vlastně může jednotlivec nějakého státního zřízení ovlivnit krásu světa?

Tato otázka je jen drobným zamyšlením nad byznysem, průmyslem, tolik potřebným k životu člověka, že, a nad paradoxem, jak například Češi jsou schopni zabývat se otázkou odrbání důchodců a zda například Pavel je či není správným „králem“, zatímco na světě se, vlastně v tichosti, pravidelně opakuje toto>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hav%C3%A1ri­e+tankeru+katas­trofa+pohroma&e­i=ZOISZKGaA7vO7_UP0cO1­2Ag&ved=0ahUKE­wih3My3kuD9AhU757sIH­dFhDYsQ4dUDCA8&u­act=5&oq=hav%C­3%A1rie+tanke­ru+katastrofa+poh­roma&gs_lcp=Cg­xnd3Mtd2l6LXNlcnA­QAzIFCCEQoAEyB­QghEKABOgoIAB­BHENYEELADOgU­IABCABDoGCAAQ­FhAeOgcIIRCgA­RAKOggIIRAWEB4QHU­oECEEYAFDAClj0TGCU­UWgFcAF4AoABrQa­IAaUekgEMNS4xNS4xLjUt­MS4xmAEAoAEBy­AEIwAEB&sclien­t=gws-wiz-serp

…A já nemohu jít a ZASTAVIT TO. NIJAK! NEMÁM ŽÁDNÉ ŠANCE! Děkuji.

🙏 Haribol

Odpovědi
paul1

Těch ekologických katastrof je habaděj, to je pravda . Ale ne moc zdravě se stravujeme dobrovolně sami. Např. obyčejný čaj:

Zdroj: https://www.ku­pi.cz/magazin/cla­nek/4592-z-cajovych-sacku-se-uvolnuji-skodlive-latky-kolik-mikroplastu-vypijete