Ryboun

Co je typické pro piráta?

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste, kterého piráta.

1. Námořní pirát – původní pirát, korzár jinak také lupič, Piráti obvykle přepadali/přepadají obchodní lodi, ale často loupí i na pobřeží. Je to násilnický člověk.

Podívejte se na některé filmy, uvidíte, co je pro ně typické.

Ve filmech mají potrhané oblečení, smrděli špínou, nosili uvázaný šátek, často měli dřevěnou nohu, pásku přes oči, někde jsem viděla, že na rameni jim seděl papoušek. na lodi je pak vyvěšená pirátská vlajka.

2. Stejně jako námořní pirát i ti další jsou bezohlední kořističtí lidé, násilníci atd.
počítačový pirát
piráti silnic – bezohlední řidičii – nebezpečná jízdy.
bankovní pirát – maskovaný, má zbraň

Další odpovědi
Drap

Pro kterého? Pro námořního, nebo internetového?

marci1

Páska přes oko, dřevěná noha, šátek na hlavě, rum, truhla zlaťáků, pirátská vlajka: https://pixaba­y.com/cs/pir%­C3%A1tsk%C3%A1-vlajka-umrl%C4%8D%C3%AD-hlava-%C4%8Dern%C3%A1-304829/
🙂

hapiky

Brát si to, co mu nepatří a adrenalin.