Angi-Shy

Co je toto za odznaky, jak se presne jmenuji?

Nasli jsme je v krabicce s ostatnimi valecnymi odznaky, ktere jsem identifikoval diky napisum na medaily, ale tyto dva nemaj napsane nic. Pozna je nekdo?

Odpovědi
Autista

Jestli chceš odpověď tak bych to radši dal do fóra zde:https://www.lo­vecpokladu.cz/ , lidi jsou tam aktivní, a je tam mnohem větší šance že najdeš někoho kdo bude vědět co to je, než tady.

led

Tá kačica je spona do kravaty.
To druhé je zjavne brošňa, nevidno ju zozadu.
Medaile majú vzadu buď skrutku s matkou, alebo plechové pásiky (roztiahnutím zabránia odpadnutiu)