Avatar uživatele
Losos

Co je tohle za stránku ? Jedná se snad o nějakou „kopii“ Odpovedi.cz ?

http://jak.web-stylove.cz/

Ahoj, před malou chvílí jsem narazil na tuto stránku a dost mě zarazilo, že její kód, nejspíš čerpá z kódu stránky „Ovpovedi.cz“ .. copak to je nějaká zpřízněná stránka ? Nebo se jedná o nějaký zlomyslný pořin, který má za úkol pouze sprostě nelegálně kopírovat „naši“ stránku.

V podstatě to není ani tak otázka, zda to tak je, neb to že je to kopie čerpající informace odsud je nezvratné, spíš mě zajímá jestli o tom někdo ví více ? Díky.

Doplňuji:
Tak jsem zjistil, co to WPROBOT, kterým byla stránka vytvořena, je. Cituji:

„WP Robot: Jeden z placených pluginů, které umožňují automatickou publikaci obsahu z jiných zdrojů (RSS, YouTube, atd.) na vašem webu.“

Čili ne že to bylo vytvořeno v dobrém úmyslu, někdo chtěl pouze využít kvalitního obsahu z těchto stránek, pro účely svých pofidérních, bez jakékoliv práce. Za tímto účelem použil tento plugin a hle: „Odpovědi 2“ jsou na světě. Takže tak se to dělá .. zajímalo by mě, jestli je tohle opravdu legální, takové bezostyšné kopírování všeho z internetu na svůj blog. No, kdoví ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Losos

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, led, panenka, annas, Miroslavst, magicm18, anonym, aramah, Elk, flodur, iceT, bobánek před 4891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

Koukám jako blázen, to si někdo dělá srandu?
To by snad měl vědět admin a nějak to osvětlit… To jsem velice zvědav.
Doplňuji:
Napsal jsem email na info@odpovedi.cz, co to má znamenat, tak snad nám to osvětlí.

Upravil/a: Elk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

To je mi záhada.Docela by mě zajímalo co na to admin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

No to mě p…r to je teda něco to si snad z nás dělá někdo srandu uvidíme co na to administrátoři těchto stránek budou říkat až to zjistí zajímala by mě jejich reakce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Tak to je husty. Uplna kopie vsech otazek vcetne fotek atd. To je sila

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevidím na tom nic mimořádného. Zřejmě se připravuje rozšíření odpovědí.cz i do mezinárodních vod. Slovensko je asi málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Oni kopírují všechno? Nebo jejich stránky neobsahují nic, jen přetahují obsah?
http://otazky.web-stylove.cz/in­dex.php/Hlavní_stra­na

Nebo všechno putuje dál až do FBI a tam nás studují jak králíky:-)
Doplňuji:
Spousta takových … vzniká kvůli reklamě. Podobně vznikají tv seriály bez obsahu jako mezery mezi reklamou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zvláštní vúbec jsem nevěděla že to existuje,zatím nejsem proti,pokud to není nějaký podvod,kdo ví co nás čeká a nemine,možná to bude příjemná změna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Taky už jsem na to několikrát narazila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek