Losos

Co je tohle za stránku ? Jedná se snad o nějakou „kopii“ Odpovedi.cz ?

http://jak.web-stylove.cz/

Ahoj, před malou chvílí jsem narazil na tuto stránku a dost mě zarazilo, že její kód, nejspíš čerpá z kódu stránky „Ovpovedi.cz“ .. copak to je nějaká zpřízněná stránka ? Nebo se jedná o nějaký zlomyslný pořin, který má za úkol pouze sprostě nelegálně kopírovat „naši“ stránku.

V podstatě to není ani tak otázka, zda to tak je, neb to že je to kopie čerpající informace odsud je nezvratné, spíš mě zajímá jestli o tom někdo ví více ? Díky.

Doplňuji:
Tak jsem zjistil, co to WPROBOT, kterým byla stránka vytvořena, je. Cituji:

„WP Robot: Jeden z placených pluginů, které umožňují automatickou publikaci obsahu z jiných zdrojů (RSS, YouTube, atd.) na vašem webu.“

Čili ne že to bylo vytvořeno v dobrém úmyslu, někdo chtěl pouze využít kvalitního obsahu z těchto stránek, pro účely svých pofidérních, bez jakékoliv práce. Za tímto účelem použil tento plugin a hle: „Odpovědi 2“ jsou na světě. Takže tak se to dělá .. zajímalo by mě, jestli je tohle opravdu legální, takové bezostyšné kopírování všeho z internetu na svůj blog. No, kdoví ..

Nejlepší odpověď
Elk

Koukám jako blázen, to si někdo dělá srandu?
To by snad měl vědět admin a nějak to osvětlit… To jsem velice zvědav.
Doplňuji:
Napsal jsem email na info@odpovedi.cz, co to má znamenat, tak snad nám to osvětlí.

Další odpovědi
ten který je

To je mi záhada.Docela by mě zajímalo co na to admin.

panenka

No to mě p…r to je teda něco to si snad z nás dělá někdo srandu uvidíme co na to administrátoři těchto stránek budou říkat až to zjistí zajímala by mě jejich reakce.

mojitek

Tak to je husty. Uplna kopie vsech otazek vcetne fotek atd. To je sila

mosoj

Nevidím na tom nic mimořádného. Zřejmě se připravuje rozšíření odpovědí.cz i do mezinárodních vod. Slovensko je asi málo.

anonym

Oni kopírují všechno? Nebo jejich stránky neobsahují nic, jen přetahují obsah?
http://otazky.web-stylove.cz/in­dex.php/Hlavní_stra­na

Nebo všechno putuje dál až do FBI a tam nás studují jak králíky:-)
Doplňuji:
Spousta takových … vzniká kvůli reklamě. Podobně vznikají tv seriály bez obsahu jako mezery mezi reklamou.

anonym

zvláštní vúbec jsem nevěděla že to existuje,zatím nejsem proti,pokud to není nějaký podvod,kdo ví co nás čeká a nemine,možná to bude příjemná změna

hanulka11

Taky už jsem na to několikrát narazila.