FreddieR

Co je to za podivný „držák“ na mobilním telefonu? (viz přiložený obrázek)

Občas se setkám s tímto „držákem“ a nemám tušení, jakou funkci plní kromě zlepšení hmatu proti pádu telefonu. Je to jenom nějaký „držák“ nebo to plní nějaké další funkce? Kde se to dá případně koupit?

Děkuji za odpověď

Obrázek: TESTING OUR RELATIONSHIP… | Talia Mar w/ Miniminter (YouTube.com)

Nejlepší odpověď
marci1

Zde je odkaz: 🙂
https://www.mi­niinthebox.com/cz/p/st­ojan-drzak-na-mobil-stul-rotace-o-360-nastavitelny-stojan-polykarbonat-for-mobilni-telefon_p5829059­.html?wgu=4617_153331_15­368579948367_8b6d1df5e3&­utm_source=web­gains_miniFR&ut­m_medium=affi­liate&utm_cam­paign=153331

Winterman

řekl bych že to mladež využívá hlavně na fotky :D

orestez

Ajó, to není dudlík do ústní huby?