p-e-t

Jak se jmenuje film, v němž se nějaká holka se dostane do země pohádek, musí tam něco vyřešit a honí ji v lese vlci?

Opravdu si už moc nepamatuji děj, ale vím, že tam jde hlavně o to, že nějaká holka se dostane do země pohádek a musí tam něco vyřešit, pamatuji si jen, že ji někde v lese honí vlci.. Už je to opravdu dlouho, co jsem to videl, a rad bych se na to podival zas, tak snad si nekdo vybavi nejaky film, kde se clovek dostane do zeme pohadek :) Diky moc

Odpovědi
Rokio

Nebude to Alenka v říši divů?

Justin1

Trochu mi to připomíná knížku nazvanou „Jak se jmenuje tahle knížka?“ od Raymonda Smullyana. Taky je tam Alenka v říši divů a řeší se tam logické úlohy jako třeba tyto:

Lev (v určitých dnech mluví pravdu a v ostatních dnech lže) jednou prohlásil: „Včera jsem lhal. Popozítří budu lhát zas.“ Který den právě byl?

Kréťan Epimenides prohlásil: „Všichni Kréťané jsou lháři.“ Mluvil pravdu, nebo lhal?

Máte být popraveni a předtím máte říci jeden výrok. Pokud bude pravdivý, budete sťati, a pokud bude nepravdivý, budete oběšeni. Jaký výrok řeknete, abyste se vyhnuli popravě?

Lidé se dělí na bohaté a chudé a kromě toho také na poctivce, kteří vždy mluví pravdu, a padouchy, kteří vždy lžou. Jste bohatý poctivec. Co musíte říci, abyste o tom někoho jednoznačně přesvědčili?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Bacha na věc, „honí jí v lese vlci“ by mělo erotický podtext. A pak že není důležité rozlišovat „ji“ a „jí“…

p-e-t

To není :(