šárka

Co je to za druh můry? Obrázek viz.dole

http://www.ema­il.cz/getAttachmen­t?session=%BB%F3%A­A%17u%1F%85%5E%BF%CC%A­ERsH%8FN%8D%B9­%C9%BB%8F%60%7Baj0%EC%98­%84%E62Ww%FFS%01%FA%8D%D­5%DE%EDj%8D%AD­m%7C%8E%ED%98%FB%F9%26%9­7%C8I%D3%3Aw%B1%A2%E­E%CB%DB%D3%86Nz7%3C%90%9­F%D3l3%18U9%BE%82%91%ED%­F3%98%AErf%7E%FC%8E%0­3%9E%BC%BF%85I1%CD%5E%AF­%DA%5DE8/%FE4%B2%E6L%C4%­0E%DAn%E9%2AV%A2qEQ
Doplňuji:
Promiňte, odkaz jsem kontrolovala a fungoval, ale teď už nefunguje. Mám náhradní:

http://sharilen­.bloger.cz/obraz­ky/sharilen.blo­ger.cz/img-0929.jpg

PS: Prosím byste mi nepsali hloupé odpovědi jako je t první odpověď.;)

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím,viz nahoře!

Další odpovědi
fablen

řekla bych že to může být můra zelná. Z dětství si je pamatuji, myslím, že jich poletuje velké množství.

V zelinářských oblastech můra zelná pravidelně poškozuje zejména brukvovitou zeleninu. Housenky první generace, která je méně početná škodí v červnu. Hlavní škody způsobují housenky druhé generace v červenci a v srpnu, někdy až v září. Poškozené produkty jsou neprodejné a zahnívají.

Zdroj: www.skudci.com/fi­les/mura-zelna-1.jpg

Děda Louda

Možná by to chtělo ukázat ten obrázek.

tom004

Odkaz funguje,ale o té fotografii,se to říci nedá.Nedivte se proto,některým,z Va­šeho pohledu „podivným“, odpovědím.