paul1

Co je to za divné zvuky?

Nedávno mi začal notebook vydávat podivné zvuky. Občas se stane, že z neho vyjde zvuk podobný nějaké mechanice, asi jako nějaký ministartér. Stává se to většinou, když dám enter, ale není to pravidlo. Známý mi říkal, že tam mohu mít prach, ale nic jsem neobjevil. Jinak je O.K.

Odpovědi
led

Skúste vyfúkať prach z oblasti ventilátoru, prípadne pozrieť, či tam nie je niečo uvoľnené.

Kepler

Podobnou otázku jsem nedávno vložil zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-zpusobuje-obcasne-kratke-zahrceni-v-pc Jednalo se ale o stolní pc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.