zjentek

Co je to vlastně skutečná skromnost?

Jak se na přelomu r. 2021/2022 něco takovýho na povrch projevuje?

Nejlepší odpověď
led

Rada by som to napísala, ale bolo by odo mňa neskromné, nedať iným možnosť vyjadriť sa

Další odpovědi
Kelt

Ptá se student teologie svého profesora. Pane profesore, chtěl bych napsat práci o skromnosti a pokoře a nevím, co bych měl použít. Profesor mu odpoví. Přece ty moje práce, máte toho plnou knihovnu.

MichaelOffic

Chtít toho co nejméně a dávat druhým.

zjentek

Ad Kelt: 👍👍👍✌

Kelt

Děkuji, to nemuselo být.
P.S. Proč nepošleš skutečné zlato.

zjentek

Myslíš nominaci, nebo co?

zjentek

…No zas TAK DOBRÁ ta tvá odpověď nebyla. ((;

zjentek

Led, a tohle má být důvodem vzít si to do hrobu? Tak to od vás není příliš nesobecké! (;

led

Zjentek, neponáhľam sa do hrobu. Alebo máte informácie, o ktorých neviem?

zjentek

Já jen že tu „správnou“ odpověď tak drsně škudlíte… Tak si ji asi šetříte do hrobu, bo to se v podobných případech říkává, víte vy?

led

Ste mladý, počkajte si na odpoveď nejaké to storočie. 🙂