FreddieR

Co je to úplata za zhodnocení majetku u doplňkového penzijního spoření?

Dobrý den,

díval jsem se na poplatky u doplňkového penzijního spoření a setkal jsem se s výrazem „úplata za zhodnocení majetku“. Je u něj napsáno až 15%. O co se jedná?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Prostá dań z úroků.

Další odpovědi
Rokio

Za zmínku stojí skutečnost, že když si necháš vyplácet doplñkové penzijní spoření, až budeš mít požadovaný věk, formou renty na 10 a více let, nebudeš platit dañ z výnosů z penzijka, která činí 15 %.