Usoman

Co je to Sky lobby? (v mrakodrapech)

Odpovědi
gecco

Místnost (hala), do jisté míry ´oddělená´ a chráněná (bývá zamezen přístup dětí a podobných ´rušivých elementů´), s barovou obsluhou a sortimentem (obsluha bývá dobře jazykově ´vybavena´) – určená ke klidnému ´pokecu´ (obchodní jednání apod.).
Narozdíl od běžných „lobby“ (umístěných v blízkosti vchodu areálu – třeba hotelu) je ale umístěna v nejvyšších patrech „mrakodrapu“ (o to klidnější – a s ´výhledem´).