icurusL

Co je to rychlosoud a v čem se liší od normálního soudu?

Zase jsem opět někde něco zaslechl a nedá mi to spát dokud se nedovím oč se jedná.

Nejlepší odpověď
Kepler

Patrně máš na mysli soud se zrychleným řízením. Takový musí proběhnout do 6 týdnů. Patrně řeší případy, které nesnesou delšího odkladu a takové případy jsou vymezené nějakým právním předpisem, například pro ochranu rodiny, práva žen a dětí.

Další odpovědi
cukrar

je to normální soud, ale jedná rychleji a přednostně. Třeba výtržnictví na stadiónu, během pár hodin může být odsouzen. Občas zasedá soud na stadiónu.