zivrik

Co je to při popisování uměleckého díla v osnově CELKOVÝ DOJEM ?

Nejlepší odpověď
annas

Takový bod bych do osnovy nedal, formulovala nějak jinak.

Celkový dojem – jak na vás dílo působilo, co se vám libílo či nelíbilo, zda byste někomu doporučil či nedoporučil – důvody. Třeba bylo zfilmované, takže která verze je lepší. Jak se vám četlo – jazyk, děj odpovídá době či má dílo znaky uměleckého směru, vymyká se stylu autora atd..