HOMER

co je to odražená voda?

Mám zalívat pokojovou rostlinu jen odraženou vodou,ale bohužel nevím co to je.Nevíte to někdo?

Nejlepší odpověď
quentos

„nechat vodu odrazit“ je lidový výraz pro to, že ji necháte chvíli stát v pokojové teplotě, aby nebyla tolik studená.

Další odpovědi
werunka

Zdravím,odražená voda,to je vlastně odstátá voda,nejlépe jeden den v pokojové teplotě.

Miroslavst

Homere, odražená voda je vlastně voda z kohoutku nechaná například v konvičce na kytky třeba jeden den ustát.
Vyprchá z ní pro kytky škodlivé látky-třeba chlor.
Manželka má konvičku napuštěnou a nechanou v místnosti. Voda je pak odražená a má i pokojovou teplotu.

Michal

Vodu,kterou natočíš z kohoutku ,necháš třeba i do druhého dne stát,ona se odstojí a pak vesele zalévévej kytky.Vodu si nechal odrazit,chceš-li odstát.

ReHu

Květiny je dobré zalévat odraženou – odstátou vodou z toho důvodu, aby nebyla studená, která z kohoutku teče, kytky pak mívají šok a také, pokud se používá městská voda, vyprchá chlor.