Co je to obchod B2B?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkratka znamená business to business neboli obchodník obchodníkovi

V praci to znamená, se většinou jedná o velkoobchod, který prodává podnikatelům, kteří to budou prodávat koncovým spotřebitelům a to má zkratku B2C neboli business to customer (obchodník zákazníkovi)

Další odpovědi
panenka

Tento projekt nabízí, dle charakteru vzájemné spolupráce, možnosti čerpání výhodných partnerských slev a bonusů na sortiment adidas pro obchodní organizace (firmy, instituce, sdružení, úřady aj.), bez závazků k výši odběru.

Partnerstvím s adidasobchodem získáváte možnost spojení s renomovanou, tradiční sportovní a volnočasovou značkou, se zajištěním funkčního vybavení dle vašeho požadavku za velice zajimavých obchodních podmínek. Samozřejmostí je nabídka poradenství vč. vyřizování případných reklamací.

Zdroj: http://www.adi­dasobchod.cz/Ob­chod/B2B-Business-to-business/M-P.article.aspx

Gwen

V ČR to znamená „Já na bráchu, brácha na mě.“