Co je to Lobby bar ?

Co je to Lobby bar nemůžu na to přijít tak prosím poraďtě

Odpovědi
panenka

Lobby bar -je příjemné posezení k relaxaci a k setkávání hotelových hostů i ostatních návštěvníků, recepci – jazyková vybavenost, nonstop provoz, hotelové a turistické služby (výlety, vstupenky..), garáže – garážová stání ve dvoře, bezpečnostní kamerový systém,bezbariérový pokoj, internet – WIFI připojení.

mojitek

„Lobby bar“ je hotelovy bar.Vetsinou je umisten blizko vstupu,u recep­ce.Hotely se 4 * a vice lobby bar „musi“ mit,kdezto nizsi kategorie ho pouze "mohou"mit.

Ajadom

Lobby znamená v původním slova smyslu předsíň, kuloár, foyer, vstupní chodbu, halu nebo prostor,také hotelovou recepci.
Takže lobby bar je bar umístěný v těchto prostorech. Lobby bar v hotelu je také většinou zpřístupněn i lidem z ulice/neuby­tovaným.
Hotelový lobby bar s rychlým občerstvením a příjemnou obsluhou je tím nejvhodnějším místem pro krátká soukromá či firemní setkání.