Izabell

Lze platit naší stravenkou v McDonaldu?

Nejlepší odpověď
led

To sa musíte opýtať tam, pretože niektoré stravenky akceptujú a niektoré nie.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ještě tak vědět, která je ta „naše stravenka“ …

… teda quentosi, tato oprava gramatiky se ti absolutně nepovedla, vždyť si z tý otázky udělal hotovej nesmysl!!! >>> v závorce byl totiž název a druh oné stravenky … odpověděl jsem totiž na „Lze platit naší stravenkou v McDonaldu?“ a ona přitom otázka zněla: „Lze platit stravenkou (nase stravenka) v mcdonaldu?“ …

… ne, zatím jen v Lidlu a Kaufu …

Lamalam

Naší nelze, jak je to s vaší, netuším.

Arne1

Tou co mám já tak ano (jakýsi Ticket… kdysi Edenred)

Mc Merkurion

… otázka zněla bohužel na „naše stravenka“ https://www.na­sestravenka.cz/