Co je to id

Tuhle otázka mi byla položena ve hře

Nejlepší odpověď
quentos

tzv. vlastní já. Jáství osobnosti se dělí na tři části – id, ego, superego. Více zde:

http://sigmund-freud.webnode­.cz/teorie/id-ego-superego/

kolega definoval zkratku psanou velkými písmeny – ID (z angl. „identity document“, což se používá i jako synonymum pro občanku). Otázka předpokládám byla mířena na „id“ coby podstatné jméno.
Doplňuji:
jistěže jsem si toho všiml. Ale stejně tak mohla být otázka položena v internetové vědomostní hře, např. Dobyvatel. Což by se nevylučovalo.

Další odpovědi
SellLolAcc

tvoje identifikacni oznaceni, napr ve hre kdyz si vytoris napr postavu tak dostanes nejake id napr 343456765456 a podle toho se oznacuji hraci

Pro quentos : on se ptal ale ve hre ;) napr pri nejake onlinovce teda aspon takhle jsem to pochopil ja

achjo stalne nic? fakt ste si nevsim „ve hre“ ????

Doplňuji:
pro jeste doplneni : ostatni pocitace a internet takze…