Co je to civilní partnerství?

Plánujeme se svým přítelem svatbu, ale bude to až za dlouhou dobu jak finančních důvodů tak taky proto že jsme oba jiné národnosti, a tak vše jde pomaleji a složitěji.Ale prozatím jedeme spolu za prací do ciziny a po mém příteli požadujou nějaký certifikát civilního partnerství.Prosíme o radu, kde o něj zažádat a co k tomu všechno potřebujeme.Má to být důkaz o tom, že spolu žijeme a myslíme to vážně.Děkujeme

Odpovědi
LuciJe

V České republice institut registrovaného či civilního partnerství pro heterosexuální páry neexistuje.