Angi-Shy

Co je tento hmyz, ktery me kousl?

Sice jezdim na chatu plnou komaru, ale mela jsem uz delsi dobu pocit ze mi pribyvaji stipance i doma mimo chatu. Dnes jsem se vratila z delsiho pobytu na chate a jak jsem se prevlikala tak najednou na brise ostra bolest jak kdyz se bodnete o jehlici. Kouknu a tam misto komata tohle pul centimetrove okridlene cosi co vypadalo jak tlusty cerny mravenec. Ani se to nesnazilo uletet kdyz jsem po tom sahla, hned jsem to zmackla a zahodila. Ted jsem to zvedla a nafotila, mam dost stary telefon tak nevim jestli jde z toho zjistit co by to mohlo byt. Jen vim ze kdyz jsem to chtela pro jistotu jeste jednou rozdrtit spodem krabicky, tak to melo strasne tvrde telo.
Prikladam foto

Nejlepší odpověď
mosoj

Kloš jelení. Je i Kloš ovčí.
https://www.cti­doma.cz/zivot­ni-styl/2017-08-12-letajici-kliste-se-premnozilo-jak-na-klos-jeleni-vyzrat-33446