Co je syndrom smutného klauna?

Dobrý den. Nedávno jsem narazila v jakémsi psychologickém popisu osobnosti na výraz „syndrom smutného klauna“. Neznáte prosím vás někdo definici tohoto slovního spojení? Popřípadě co tento syndrom obnáší? Děkuji

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Podráždění, špatná nálada a podivné návaly smutku. Tedy syndrom smutného klauna.
Doporučuji test viz. odkaz 🙂

Zdroj: http://www.hel­p24.cz/index.php?pa­ge=psychologic­ke-testy&view=jake-pudy-ve-vas-drimaji

Další odpovědi
Fridolinek

Klauni jsou baviči, příkladem smutného klauna by mohl být např. Louis deFunes. Jsou to lidé – pro okolí komici a baviči, ve skrytu duše a v soukromí mooooc smutní lidé. Většina z nás je podle mě občas smutným klaunem.

alenka901

Občas se projeví podráždění, špatná nálada a podivné návaly smutku