jjj123456789

Co je špatného na tom používat jako avatar stejný obrázek jako někdo jiný?

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Hodně to o tobě vypovídá. Třeba to,že nejsi schopný si sám vytvořit svého atraktivního avatara.

Další odpovědi
Mapel

Každý má svou vlastní tvář, ale někdo má jen masku. Svědčí o tom, že nevěří sám sobě. Pak je nedůvěryhodný i pro ostatní.

anonym

Co je špatného na vších,škrkavce,ta­semnici a ostatních parazitech?Ovšem pokud-li se nejedná o erární záležitost jako je třeba morová komerce,kdy nemá člověk moc na výběr.
Doplňuji:
…,než se „zneutralitovat“.

postcd

třeba by si to ten dotyčný na obrázku nepřál. většina fotografií je chráněna autorskými právy