Avatar uživatele
Eleanor1234

Co je špatně s mými nateklými bradavkami?

Ahoj, chtěla bych se tady zeptat na jednu otázku ohledně mých prsou, protože za rodičema se mi s tím chodit nechce – je mi to trapné. Je mi 13 let a moje bradavky a jejich okolí jsou takové hrozně “oteklé” a jdou tak jakoby do špičky a vypadá to strašně. Žádná z mých kamarádek to takto nemá, takže nevím jestli to nějak souvisí s pubertou, nebo mi to takhle zůstane napořád. Moje bradavky v podstatě absolutně nejdou vidět, jenom to okolí a vůbec nevím co to je a strašně se mi to nelíbí. Na internetu jsem četla, že by to mohla být nějaká gynekomastie, ale ta se prý objevuje spíše u chlapců v mém věku. Kdybyste někdo věděl co to je nebo co s tím dělat tak bych byla moc vděčná. -Ela

Zajímavá 0 před 465 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Se zdravím si nezahrávej. Pro klid ti doporučuji navštívit gynekologa. Řekni mamince ať to zařídí. Není na tom nic trapného, je to úplně normální.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Říká se tomu vpáčené bradavky, vyskytuje se přirozeně u určitého procenta žen i mužů. Není to vada, až na to, že budeš pravděpodobně mít problémy s kojením, až budeš mít děti. Miminko se bude špatně přisávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jsi v puberte, a to se s telem deji velike zmeny. Nejspis ti jenom rostou prsa. Ale nestyd se a sver se mamince. Je to normalni prirozeny vyvoj, nic trapneho na tom neni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví