Avatar uživatele
Poklice

Co je se mnou špatně ?

Potřebuji poradit. Můj mozek zřejmě nepracuje jak má. Pracuji od 18, je mi 27. Celý život se mnou mají problémy v práci, že se nesoustředim a jsem zmatená strašně, byť za práci fakt umím vzít a nebojím se jí. Stále nějaký problémy. Teď jsem nastoupila do sty práce, a nemůžu se tu orientovat, na ostraze, v tom areálu, a jdu to tu tak po třicátý. Už nevím co dělat. Tohle není normální, třeba se mám vzdát života. Nechápu to ale absolutně můj mozek nefunguje jako ostatním a můj život je tak katastrofa. Ale proč to tak je sakra ! Tak jsem dementní očividně :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
plavcik

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nevím co je špatně, ale jsou třeba různé poruchy. Např. Porucha soustředění, adhd… Nemoci – demence např. Taky není jen o starších pacientech, může ( i nemusí) se vyskytnout v mladém věku. Možností je mnoho a řekl bych, že nějakou dobu trvá, než se najde příčina a důsledek a celé se to spojí dohromady a člověk pochopí.
Možná mi tak přijde, že i Vaše sebehodnocení bude zbytečně nízké. Zkusil bych nebýt na sebe tolik přísný. A nesnažit se třeba pochopit všechno najednou ale problém „rozporcovat“ a pak spojit dohromady. Většinou když se stroj rozebere na malé části (ozubená kola třeba v převodovce) , vyčistí a složí, pak se zatočí klikou, vše do sebe západně a " jede to samo " a pak jsme schopni lépe pochopit jak to celé funguje.S psychikou je to totéž.
Každopádně přeji ať se brzy máte lépe ! Snad jsem to napsal srozumitelně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Poklice Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Řešením může být i prostý pes. Ten nejenže uklidní psychiku, ale areálem tě také správně a bez bez váhání provede.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Počkej máš 27 a děláš u ostrahy? To je práce pro invalidy a důchodce před smrtí. A na směně jsou dva. Jeden sedí a druhý chodí. Většinou sedí starší nebo žena. Ten, co chodí, má nějaký harmonogram, kdy má kde být. Ten sedící, sleduje okolí, kamery a reaguje na telefonáty. Určitě jsi nenastoupila do sté práce. Pokud jsi absolvovala nějakou školu, tak se umíš soustředit na učení. Probírala jsi problém s rodiči, přáteli? Zkus navštívit doktora. Jedná věc je tvůj pohled na věc ,n ale skutečnost být odlišná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Udelej si planek budovy, vyznac si trasu barevne a chod podle planku!
Ale pokud jsi zmatena, muzes mit nejaky zdravotni problem. Zajdi si k lekari.
Priciny mohou byt ruzne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

To může být ztráta orientačního smyslu, to má hodně lidí a zvláště žen. Pro uklidnění doporučuji navštívit psychologa, to není žádná hanba. Určitě dobře poradí. Možná máte takového na pracovišti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nikomu nevnucuji svou metodu, ale na mě bezpečně funguje: Pokud se necítím dobře po zdravotní i psychické stránce, zapátrám, co mizerného jsem jedla. A vždycky na to přijdu! Dortík s dvaceti éčky, barevné limonády, čaj s pesticidy, – je toho hodně, co se dá s jídlem zlepšit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Omlouvám se, že procházíte těžkým obdobím, ale já jsem opravdu nevybaven na to, abych pomáhal s obtížnými emocemi. Může být opravdu užitečné promluvit si o tom se svými blízkými nebo s odborníkem, který může poskytnout podporu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek