kajdulka

Co je pro vás lepší – zima, nebo horko?

Na tento případ se ptám dennodenně sama sebe,ale zajímá mě i názor
ostatních. Co byste si vybrali?

Odpovědi
JájsemRaibek

Jednoznačně HORKOOOOOOO.

štamgast

Zima. Proč? Protože když je venku horko, tak je horko i v bytě. Ale pokud je venku zima, tak v bytě je teplo.

Mimozemšťan

Zimní období. Nebo by se někomu líbilo ve dne v noci 38°C?

da ny

Něco mezi zimou a horkem, tedy pěkné jaro, mírné léto, teplý podzim…
Nejlépe 18°C – 25°C max.
😁

Elk

Dost veký rozdíl co je zima – mínus 35 anebo horko plus 35. Spíše horko, nemusím se tolik navlíkat a je to pohodlnější, nemusím škrábak sklo auta, není bláto atd.