Avatar uživatele
Rokio

Co je pro psy největší delikatesa?

Pokud by si pes k jídlu mohl vybrat cokoliv, co by si vybral?

poznámka: Vynechte lidské jídlo.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, kodl67 před 2009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nedá se takto říct. Je to jak u lidí. Každý by mohl preferovat něco jiného. Určitě jejich přirozená strava. Vnitřnosti, syrové maso, pro některého i syrová ryba. Když ker to trochu zasmrádlé, tím lépe. Ale najdou se i jiné chutě, tvarůžky, vajíčka cokoli jiného. Měl jsem kdysi psa, kterého bylo nutno na zahrádce hlídat. Miloval jahody nikdy si neutrhl nezralou a rajčata. Sám je obíral z keříčku.
Pro výcvik psů jsem u několika s úspěchem používal jako pamlsek, sušená syrová játra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Asi to bude jak píše Drap, protože třeba psisku mé trafikantky dle všeho chutnají nejvíc mé kotníky až do půli lýtek (výš ten podvraťák nevyskočí)! Jde po nich doslova s neuvěřitelným entuziasmem! Ale copak za to můžu, že jsem tak krásný a chutný? I když… je tu ještě možnost, že to má co dočinění s mým pokusem ho vymačkat jak zubní pastu, když jsem ho přehlédl a trošku přišlápl, no. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Údajně syrové maso. 🙂
https://euroz­pravy.cz/zahra­nicni/evropa/74372-psi-nejsou-barvoslepi-prokazali-vedci/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Stejně jako u lidí i psi mají různé chutě.
Můj současný pes si např. na syrovém mase nepochutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
TynaN

Naši pejci mají rádi konzervy. Konkrétně Brit Paté/Meat. Ze všech příchutí by si asi vybrali Lamb a Duck.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarinkaMa

Náš pes má moc rád granulky zamýchané s konzervou. Chutnají mu všechny příchutě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
adelickaa

a v čem je to teda lepší normální klasické konzervy? :) moc se v tom nevyznám, ale chci krmit našeho Alana dobrými kousky..

před 1984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kocicinka2

o tom Brit krmivu pro psíky jsem taky slyšela, ale ještě to nemáme vyzkoušené, teprve budu kupovat, tak jsem zvědavá jak bude našemu chutnat.

před 1992 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

a kde se to dá sehnat? Koukala jsem se na obsahy jejich pokrmů pro psíky a docela se mi to líbilo, takže bych to klidně i vyzkoušela :)

před 1980 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jancek

ha, tak co je teda pro ty čtyřnohé miláčky nejlepší? :) dokážete poradit a pomoci? :)

před 1978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
modrokakocka

jakože je něco fakt co je dobré na obsah masa a plné vitamínů? jestli ano tak moc ráda vyzkouším. teda naši mazlíčci

před 1976 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adelickaa

Co krmivo brit? Znáte to někdo? Dívala jsem se na recenze a docela se mi to líbí, jen bych ráda se zeptala i vás, kdyby náhodou..

před 1974 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek