Lleni

Co je podle vás nejvíce nechutné??

Prosím netahejte do toho politiku a podobné záležitosti..;)))
Doplňuji:
Pohled na lidská tělo po smrti, když podléhá rozkladu…

Nejlepší odpověď
bolak

když máš teplotu, rodiče tě zabalej do několika studených mokrých prostěradel ala priessnitz, včetně rukou, takže se nemůžeš hejbat ani překulit, pak odejdou za zábavou a dozor nad tebou svěřej tvému staršímu bráchovi, jenž chvíli na to přijde k tobě do pokoje, přistoupí k posteli, vytáhne si z nosu holuba a nacpe ti ho do pusy… a ty jen brečíš a brečíš, a jen čekáš další 2 hodiny, než se vrátěj rodiče domů a vysvoboděj tě z tý prostěradlový pasti, aby sis mohla konečně vypláchnout mejdlem hubu..

ven.cik: neslyšel jsi co lleni říkala? politiku do toho netahat!

Další odpovědi
ven.cik

Ze zadku do pusy ;)

venkovan

Chrousti s křenovou omáčkou. Nejhorší před soustem je se zbavit tykadel, nožiček a krovek.

iceT

Asi jak pro koho,já bych vybrala to,co jsou lidi všechno ochotni a schopni jen pro nějakou hloupou výhru.

johana 56

Nechutné může být špatné jídlo,ale také chování,podávání zkreslených informací,pový­šenost,nadřaze­nost,zloba závist,arogan­ce.....Různoro­dá komunita -různé názory.

IvkaxD

když člověk jí hovno blee