Lukáš Rusek

Co je podle vás lepší prohlížeč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Google Chrome

Další odpovědi
Meclik

Google Chrome

Malvína

Google Chrome

.

elkon

Google Chrome

Jiří Bohumil

Google Chrome

Schluker

Mozilla Firefox

Školníšprtka

Google Chrome

Pepa25

Mozilla Firefox

Od Googlu jen co musím

JsemVegan32

Google Chrome

Podle mě asi avast secure browser, je bezpečný má adblock atd

cochee

Google Chrome

Bohužel musím říct, že Chrome, ačkoliv mi nesmí do kompu. Chtělo by to něco, co umí to, co Chrome, ale nemá špehovací funkce (Chromium?) Na některých slabších strojích provozuju věci jako PaleMoon nebo Colibri, protože jsou zdrojově slabé (nemyslím tím napájecí zdroj, ale obecně zdroje celého PC – CPU, disk, RAM) jak pro Chrome tak pro FF, ale na silnějších strojích užívám FF. Nectnosti mají oba „soupeři“. Nedávno jsem zjistil, že od té doby, co microsoftí prohlížeč Edge přešel na jádro Chromium, tak je dostupný i pro GNU/Linux, takže možná že vyzkúšám.

seraphico

Google Chrome

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.