OSHO

Co je nejslabším článkem u elity, co rozhoduje centrálně o nás bez nás?

Všechny centrální systémy stvořené lidmi mají nejslabší článek, který určuje kvalitu systému.

Odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

To jako fakt? Nedals mezi možnosti peníze? Prachy, škváru, zobání? Ježiši… No seber elitě prachy a V TU RÁNU (!!!) jsou to stejní tajtrlíci, jako ty, nebo já, nebo kdokoli z nás, kdokoli tady, kdokoli žijící pro něco jiného, než pro peníze..

Lída Novotná

Jiná odpověď

Peníze bezvýhradně!

Ametyst

Jiná odpověď

Dvě základní věci, které v anketě chybějí, a přitom jsou odpovědí na veškerý marasmus: peníze a touha po moci.

OSHO

zjentek
Peníze to je kategorie Kariérismus je zbytečné zařazení odpovědi peníze