zjentek

Co je nejčastějším zdrojem prachu a prašné nečistoty v domácnosti?

Nejlepší odpověď
paul1

Textilie

A také toaletní papír.

Další odpovědi
elkon

Ostatní

Netěsnosti vůči venkovnímu prostředí a pohyb v místnostech.

zjentek

@elkon: Netušil jsem že pohyb vytváří částice. A žádný škvíry či skuliny do baráku taky nemám, žiji v normálním domě s okny a dvěřmi ale nutno si je představit jako ve 21. století, pokud fantazie do volí.

Už jsem tě x krát žádal že radši mně nepiš VŮBEC NIC. Děkuju.

elkon

Trhni si.

zjentek

👌

Vypadá to na „letos beze změn“, co, dědku. Mně jenom jaxi neleze do hlavy, proč tě dávno nezaBANují. Škoda myslet… Drž se v teple a neremcej furt.

zjentek

Zajímavé je to random řazení jednotlivých anketních bodů, už asi pět let. Ty si tvoří sousled asi podle počasí. Obdivuhodné. IT odborníci jistě nemají čas tvořit nic důležitějšího, než aby na př. po vytvoření řádku z mezerníků v podotázce se jaxi nekontrolovaně tučně zvýraznila věta nad ním. Někdy jo, někdy ne, záleží, jak bude zítra. BRAVO. Jak úctyhodné 👌