Miroslavst

Co je na houbách nebezpečné?

Myslíte, že u houbaření je riziko, že se otrávíte?
Omyl:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/210034-v-italii-zemrelo-za-deset-dni-18-houbaru-vetsinou-nekam-spadli.html

Nejlepší odpověď
Michal

Že nic nenajdu a raní mě mrtvice.

Další odpovědi
anonym

mnam já bych si ty houby dala a vůbec by mi nevadilo že jsem spadla do nějaké rokle

quentos

njn, víte, Miroslave, když ono v těch srázech, roklinách a na tzv. prďácích toho najdete nejvíc, protože tam nehrozí, že by Vás předběhli důchodci ;{))>

lorja

Kolikrát mi připadá,že otrava z hub je daleko méně pravděpodobná než případný úraz „houbaře“.V jak rozličné obuvi jsou lidé schopni vyrazit na houby je až neskutečné.My potkali rodinku v žabkách a pán měl ke všemu ještě francouzké hole.