Co je levnější pro plavání v epizodní roli v Pobřežní hlídce

  1. Naučit herečku plavat
  2. Najmout dablerku, udělat jí paruku, nalíčit, aby to nebylo vidět, která by ve scéně uplavala 3 metry
  3. Plavání docílit PC animací

za situace, že producent požadovat tuto herečku (jinou nešlo zvolit, kvůli zákulisním tlakům)

Nejlepší odpověď
led

2. odpoveď – dablérku. Je to lacnejšie, dokonca to môže byť ktokoľvek (niekedy aj pes) 🙂. Šikovný kameraman a strihač dokážu zázraky. Ak ste dobre pozerali seriál, zábery tváre plavcov bol bez viditeľného pozadia a vzdialené zábery zase neukazovali či pláve Pamela Andersson alebo „krokodílka“. 🙂
PS. dala som Pamelu kvôli jej výraznému zjavu. Neviem, či vie plávať, neplávali sme spolu… ale veľa hercov nevie v skutočnosti robiť to, čo predvádza napr.lekári v známych seriáloch 🙂

Další odpovědi
skorcovaz

1)

kablik

vy si myslíte, že Pamela neumí plavat? s takovýma kozama?