Kelt

Co je lepší pro zdraví: stoj na hlavě, nebo cvičení Pěti Tibeťanů?

U obojího najdete jen superlativy. Stoj na hlavě – královská asána, Pět Tibeťanů – stačí pár minut denně a… Při denním cvičení, stačí 10 minut denně a za pár let se objeví skvělé výsledky. K čemu byste se přiklonili proč? Nebo máte další variantu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, tyhle techniky nejsou pro každého a mělo by se k tomu přistupovat s rozumem. To máš stejné jako s cihlou, která se dá celkem snadno přerazit malíkovou hranou ruky. Pokud to umíš. Pokud ne, tak máš parádní bebí, v horším případě z tebe budou mít doktoři radost. ;) :D

(Proboha – 10 minut stát na hlavě, celkem by mne zajímalo, co na to Kepler. ;) :D :D)

Další odpovědi
nyjono

Škoda, že jsi nedal anketu.
Hlasuju pro Tibeťany.

quentos

Taky hlasuju pro Tibeťany. Prvních deset let, co jsem je cvičil, jsem byl vyložený kotel energie, i na postavě mi to bylo znát. I dnes mě po ránu nakopnou, i když už ne tak jako tehdy. A prý mniši, kteří je cvičili celý život, vypadali ve stáří jako mladíci.

ivzez

Pro zdraví je nejlepší cvičit s rozumem a necvičit „jednostranně“,
člověk by měl protáhnout a rozhýbat pokud možno všechny svaly.

zjentek

Přirozenější je stoj na hlavě.