bigbít

Co je lepší po najedení dělat? Natáhnout se a polehávat třeba hodinu, nebo se jít projít?

To najedení myslím jako najíst se tak, že se necítíte přejedení, nebo zbytečně plní…ale pouze jste utišili hlad normální porcí jídla.

Nejlepší odpověď
mojitek

nejlepsi je se na chvili natahnout at zaludek jidlo co nejdrive stravi

Další odpovědi
ten který je

Já bych se natáhl a pustil si bigbít.:-)

panenka

Já bych si šla na chvíli odpočinout.

anonym

4 z pěti podnikatelů doporučuje jídlo zhltnout nebo ten chleba zahodit, rozběhnout se do práce dřív než skončí čas na přestávku aby se to stihlo. Odkývat co se vše ještě dnes musí udělat, rychle to dodělat aby se stihlo začít s další prací. Nejlépe stihnout vše „aby se sem už nemuselo chodit.“ A nosit plenky aby se po jídle nemuselo odskakovat, milá bigbít.

Ale nejlepší by bylo projít se a zastavit se v cukrárně.

Bunnik

Po najedení by se nemělo lehat. Odpočívat ano, ale třeba u kafe vsedě. Vleže totiž jídlo spolu s HCl může dráždit horní část žaludku – kardii a pak z toho může časem pálit žáha. Stejně tak se nemá po jídle běhat nebo poskakovat – ze stejného důvodu. Podle mě je lepší klidná procházka než ležení.

BandiOl

Projít se s někým, koho máte ráda, vychutnat si to. Budete mít radost z jídla i následného trávení.

Zdroj: www.pknewshop.cz