Randomčlověk

Co je králíkovi, když mu teče z očí?

Mému zakrslému králíkovi už nějakou dobu teče z očí (pod očima má ulepené a mokré chlupy). Byli jsme několikrát u veterináře, ale léky králíkovi pomohly jen na chvíli.
Nevíte někdo prosim co mu je, nebo popř. jak to léčit?
Předem moc děkuji za odpovědi

Odpovědi
magorvkleci

Co si vzpomínám ze školy, tak záněty očí se projevuje amyxomatóza, ale to by veterinář poznal. Takže mě napadá jenom zánět spojivek jako imunitní reakce na nějakou domácí chemii.

paul1

Možná by pomohla borová voda. K dostání v lékárnách.

Mravenec

A co třeba veterinář, kterému z očí nic neteče, aby se na něj mohl odborně podívat.

Když neví jeden, zkusil bych jiného.