Kepler

Co je dnes pro vás ten neužitečnější vynález?

Nejlepší odpověď
df

Internet

Další odpovědi
Alesh

Asi auto. Představa, že bych těch 50 km, které jsem jel domů, musel absolvovat na koni, resp. koňským povozem nebo dokonce pěšky, mi vůbec nedělá dobře. 🙂
Jo a vodovod a plynový kotel na ohřev vody, ten taky dneska nebyl vůbec k zahození. Jít se mýt ke strouze nebo nosit vodu do necek a ohřívat ji na kamnech, to by se mi dneska fakt nechtělo. 🙂

orwell

Zrovna dnes brejle.

elkon

Brýle a tužka.

Rys95

Web Odpovědi.cz a Česko-slovenskou superstar.

Rokio

Tablet. Používám ho denně.

paul1

Počítač, TV, nůžky, asi tak v tomto pořadí. Auto už nemám, prodal jsem ho i s garáží.
Už na to nemám roky.

Kelt

Je to vlastní mozek. Pokud ho umím užívat, dokážu používat i jiné vynálezy, papír, tužku, telefon, auto, počítač. Kdybys byl na úrovni zvířete, tak ti stačí plná miska a někdo, kdo tě vyvenčí.

Pepa25

Děkuju za po dlouhé době smysluplnou otázku. Většina ostatních mi tu připomíná Zemana, který tvrdí, že byl měsíc na JIPce kvůli nechutenství …

orwell

Kepler: snad nejužitečnější, ne?

Kepler

No, asi zvolím brejle.