zjentek

Co je dle vašeho názoru vhodné psát do Wikipedie a co k témuž vhodné není?

Například>>> https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%BDelez­ni%C4%8Dn%C3%AD_ne­hoda_u_Pernin­ku

Je vhodné napsat o této události do Wikipedie?

A podotázka: je vhodné napsat do Wikipedie, kdy se mi narodil vnuk, zda je zdráv a jak jsme to slavili, pokud jsem třeba zjentek z Prajzké?

Odpovědi
Drap

Nehoda snad., ale osobně bych třeba o svých vnucích určitě nepsal.

Malvína

Narození vnuka je zajímavostí a radostnou událostí v rámci rodiny. Nikoli tak důležitá jako dopravní nehody, které je dobré připomínat a vzpomínat na nevinné oběti. Narození tvého vnuka širší společnost nezajímá. Toť fakt. 🙂

anonym

pokud cítíš potřebu někam online evidovat nové vnouče, zkus spíš generalogický strom, třeba myheritage.com nebo geni.com , wikipedia je encyklopedie, takže tam logicky patří témata která jsou nějak společensky významná, nikoliv významná jen pro úzký rodinný okruh.

anonym

zamozřejmě ale pokud tvůj vnuk jednou vymyslí sjednocenou teorii pole 🙂 své místo na wikipedii jistě mít bude