Co hrozí Čechovi, který se chce oženit s Američankou, i když x let žije v USA ilegálně?

Zajímalo by mě,co hrozí čechovi který před xlety přijel do USA na turistické vízum,a který po uplynutí 90dnů zůstal ilegálně na území USA,usadí se např. Na Floridě,zamiluje se do Američanky se kterou se bude chtít oženit a zlegalizovat si sňatkem pobyt v USA,ikdyž je čech na uzemí USA ilegálně a nemá platné doklady(Green­card,workvisa) jen xlet propadlé turistické vízum bude mu i přesto něco hrozit ze strany imigračního a sňatkového orgánu přece když při sňatku musí oba čech i američanka předložit platné doklady které úřady budou po obou chtít? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě ho nikdo neoddá.

Další odpovědi
sesednizkola

Vyhostí ho a zakážou vstup na území USA na dobu několika let. Myslím, že je to snad maximálně 10 let, ale nejsem si jistý.

Kepler

Nehrozí mu nic, jen, jen že se stane občanem USA. Samozřejmě když mu nikdo neprokáže ilegální pobyt (to by ho jinak už dávno expedovali), nebo účelový sňatek. Platný doklad by sice byl problém, ale proč by se nemohli vzít třeba v Mexiku, pokud tam platný doklad bude mít?