Miroslavst

Co děláte v takto pozdní hodinu?

to by mě tedy zajímalo, co děláte v tuto pozdní hodinu? Otázky nepřibývají, odpovědí pomálu.
Asi spíte ne?
Doplňuji:
Tak to si myslím, že každý prožíváme příjemné chvíle.

Nejlepší odpověď
anonym

telefonuji a vykecávám se na skype, a občas koukám na otázky

Další odpovědi
ten který je

Já si píšu ted přes skype s jednou bývalou láskou a spolužačkou.:-)

dagry

Já jsem byla právě posbírat květináče s chryzantémama z balkonu, aby mi neuletěly, protože je venku slyšet jakýsi uragán. Na horách byl hlášen orkán a jak je vidět nekecali. Máme to tady. To zas bude noc hrůzy. Nesnáším vichry v noci.

anonym

čtu http://www.the­zeitgeistmove­ment.com/joom­la/index.php?I­temid=771

Zdroj: http://www.the­zeitgeistmove­ment.com/

hanulka11

Tak to já už byla v limbu, když jste tu odpovídali.Krásně jsem se vyspala do slunečného ,ale mrazivého rána.

ten který je

No u mne to bude ráno horší – musím vstávat do práce.:-)

Miroslavst

Tak to máš blbý, já nemusím.