Avatar uživatele
barusee

Co děláte proto, aby vám lak na nehtech vydržel co nejdéle?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2 před 4763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Zásady lakování
Chcete-li, aby vám nalakované nehty vydržely co nejdéle, připravte si kromě barevného laku ještě dva další – podkladový lak a vrchní lak. Podkladový připraví nehty na aplikaci barevného, vyrovná případné nerovnosti a současně zabraňuje jejich probarvení, vrchní chrání barevný lak proti oděrům, zpomaluje jeho vyblednutí a zvyšuje jeho lesk. Před nalakováním by nehty měly být nemastné, suché a čisté.
Jako první naneste podkladový lak. Až zaschne, aplikujte barevný lak. S lahvičkou nikdy netřepte, protože tím by se v laku mohly vytvořit nežádoucí bubliny, které byste pak přenesla na nehty. K promíchání úplně postačí, když lahvičku několikrát obrátíte vzhůru nohama. Barvu nanášejte třemi tahy štětečku. Nejdřív na střední část nehtu, poté přejděte na jednu a na druhou stranu. U širokých nehtů, nechte po krajích dva volné proužky. Štěteček veďte vždy plynule, bez přerušení tahu, aby byla vrstva souvislá.
Počkejte, dokud opravdu dobře nezaschne, a pak naneste druhou barevnou vrstvu. Nakonec přidejte vrchní lak. Abyste si během lakování nepokazila práci, s jednotlivými nánosy nespěchejte a počkejte, dokud lak úplně nezaschne. Nejste-li si jistá, ťukněte jedním nehtem o druhý. Pokud nelepí, máte zelenou.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/upravte-si-nehty-doma-jednoduse-a-rychle-fdu-/krasa.aspx?c=A060319­_150545_ona_kra­sa_eck

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dedeg

bývalá nedělala nic tak jí vydržel dlouho,bohužel jsem to zase nevydžel já.Tak si vyberte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džuls

Tak, ja osobne, si kupuje kvalitnejšie laky na nechty, nie nejaké ,,lacňáky" 🙂 Lakujem len vtedy, keď mám urobenú manikúru, aby som nemala nejaké zádery, alebo nalomené nechty. A postupujem takto: používam takú emulziu na nechty z AVON-u, ktorá sa natrie na nechty a nechá vstrebať, potom použijem priesvitný lak, následne dve vrsty farebného a potom opäť priesvitný. Takto mi lak vydrží aj týždeň 🙂 ( a to si umývam ruky a samozrejme sa aj sprchujem 😁 )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Já používám gel lak na nehty z https://www.raj­nehtu.cz/gel-laky/ , který mi vydrží minimálně týden. Dřív jsem používala obyčejný lak a musela jsem si lakovat nehty alespoň 2× v týdnu, protože byl lak skoro hned oloupaný, ale gel lak mi drží a vypadá hezky.

před 1739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl