barusee

Co děláte proto, aby vám lak na nehtech vydržel co nejdéle?

Nejlepší odpověď
iceT

Zásady lakování
Chcete-li, aby vám nalakované nehty vydržely co nejdéle, připravte si kromě barevného laku ještě dva další – podkladový lak a vrchní lak. Podkladový připraví nehty na aplikaci barevného, vyrovná případné nerovnosti a současně zabraňuje jejich probarvení, vrchní chrání barevný lak proti oděrům, zpomaluje jeho vyblednutí a zvyšuje jeho lesk. Před nalakováním by nehty měly být nemastné, suché a čisté.
Jako první naneste podkladový lak. Až zaschne, aplikujte barevný lak. S lahvičkou nikdy netřepte, protože tím by se v laku mohly vytvořit nežádoucí bubliny, které byste pak přenesla na nehty. K promíchání úplně postačí, když lahvičku několikrát obrátíte vzhůru nohama. Barvu nanášejte třemi tahy štětečku. Nejdřív na střední část nehtu, poté přejděte na jednu a na druhou stranu. U širokých nehtů, nechte po krajích dva volné proužky. Štěteček veďte vždy plynule, bez přerušení tahu, aby byla vrstva souvislá.
Počkejte, dokud opravdu dobře nezaschne, a pak naneste druhou barevnou vrstvu. Nakonec přidejte vrchní lak. Abyste si během lakování nepokazila práci, s jednotlivými nánosy nespěchejte a počkejte, dokud lak úplně nezaschne. Nejste-li si jistá, ťukněte jedním nehtem o druhý. Pokud nelepí, máte zelenou.

Zdroj: http://ona.id­nes.cz/upravte-si-nehty-doma-jednoduse-a-rychle-fdu-/krasa.aspx?c=A060319­_150545_ona_kra­sa_eck

Další odpovědi
dedeg

bývalá nedělala nic tak jí vydržel dlouho,bohužel jsem to zase nevydžel já.Tak si vyberte.

Džuls

Tak, ja osobne, si kupuje kvalitnejšie laky na nechty, nie nejaké ,,lacňáky" 🙂 Lakujem len vtedy, keď mám urobenú manikúru, aby som nemala nejaké zádery, alebo nalomené nechty. A postupujem takto: používam takú emulziu na nechty z AVON-u, ktorá sa natrie na nechty a nechá vstrebať, potom použijem priesvitný lak, následne dve vrsty farebného a potom opäť priesvitný. Takto mi lak vydrží aj týždeň 🙂 ( a to si umývam ruky a samozrejme sa aj sprchujem 😁 )

KarolínaNovo

Já používám gel lak na nehty z https://www.raj­nehtu.cz/gel-laky/ , který mi vydrží minimálně týden. Dřív jsem používala obyčejný lak a musela jsem si lakovat nehty alespoň 2× v týdnu, protože byl lak skoro hned oloupaný, ale gel lak mi drží a vypadá hezky.