VIKTORIÁ

Máte zkušenosti s BB-cream?

Ahoj, máte zkušenosti s BB-cream od Garnier? Někdo mi říkal, že je spíše na starší vrásčitou plet, ale to já nemám. Nevíte o tom něco? Děkuji za každou odpověď.:)

Odpovědi
Ella

kamarádka ho používá, je jí 21, říká , že je to takový lepší makeup, protože zakryje všechno, ale ona má pleť od přírody téměř dokonalou… na moji třeba nefunguje vůbec a je mi stejně jako jí, prostě mi nevyhovuje.
Nikde se nepíše, že by měl být na starou vrásčitou pleť, to je pěkný nesmysl… tyhle krémy jsou primárně dělané pro mladé, protože starší kůže potřebuje větší péči než tohle…můžeš ho používat když chceš, stojí něco přes stovku, mě třeba vadí, že má výběr jen ze tři odstínů…

Například s korejskými BB creamy se tenhle od Garnieru nedá vůbec, ale vůbec, srovnávat… pleť, jakou vytvoří korejská značka BB creamu je jako kdyby tě projel photoshop, akorát naživo :) no, ale vyzkoušej ho, třeba tobě bude vyhovovat dokonale :) za zkoušku nic nedáš :)

Damiana

No tak to já taky nemám…:-) Tu starší, vrásčitou pleť…ale tu zkušenost s bébéčkem ano.
Není špatný, je to klasický tónovák, sjednocuje barvu pleti, nedělá skvrny a dobře se roztírá. Už jsem to tu kdysi psala. Používám ho, když jdu z koupaliště, abych neměla tak nahatou pleť.
Na normální, bezproblémovou pokožku – pokud chceš jen něco jemně krycího a zároveň hydratačního – by ti mohl stačit. 🙂

Derpina

S BB creamy moc zkušeností nemám, spíše mi vyhovuje od Dermacolu Toning Cream 2 in 1. Je to něco na způsob BB-creamu. Zakryje hlavní nedokonalosti a hydratuje a prozáří pleť. Jsem s ním spokojená :)

with.love

Já přesně tenhle používá, a myslím že je super. Kryje celkem dobře- teda pokud nemáš nějaké větší problémy s pletí. Mám celkem problémy se suchou pletí, ale BB mi rozhodně nevadí. Pokud bys chtěla takpřes něj ještě můžeš dát make up a použít ho tak jako podklad. Doporučuji :)