Co na vypadávání a lámání ŘAS?!

Chtěla bych se vás zeptat(především žen), v poslední době mi začaly vypadávat řasy. Při večerním odličováním objevuji čím dál více řas na odličovacím tampónků. Máte s tímto zkušenosti? Jaký vhodný vitamínový doplněk si mám zakoupit? Nebo raději volil návštěvu dermatologa? Předem děkuji za odpovědi;)

Nejlepší odpověď
hanulka11

kup si ricinový olej a 2×-3× týdně na noc s ním řasy potři a pěkně ti zesílí a budou odolné proti lámání a vypadávání

Další odpovědi
Mili @

A kup si rybí tuk, např. Omega 3, to je na vlasy, kůži, nehty, řasy a na spoustu jiných věcí.....